Zespół Arenamed

ArenaMed to połączenie umiejętności, doświadczenia, profesjonalizmu, pasji i zaangażowania oraz koncentracja na problemie i adekwatność metod. Działamy w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy z pacjentem oraz zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną w zakresie rehabilitacji ortopedycznej.

Michał Guzek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Absolwent wielu szkoleń z zakresu radiologii, fizjoterapii, terapii manualnej i osteopatii. Uczestnik oraz prelegent wielu kongresów z zakresu fizjoterapii. Terapeuta manualny wg. standardów IFOMPT, w trakcie podyplomowego pięcioletniego szkolenia medycyny osteopatycznej (OSTEON, SCOM). Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy fizjoterapeuty. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu ostrych zespołów bólowych w dysfunkcjach narządu ruchu. Drugą specjalnością jest leczenie dysfunkcji stawu żuchwowo-skroniowego oraz odcinka szyjnego kręgosłupa.

Grzegorz Bigas

Absolwent warszawskiego AWF. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii i osteopatii, certyfikowany terapeuta manualny wg standardów IFOMPT. Jest wykładowcą biomechaniki w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej. Posiada blisko 10 letnie doświadczenie w pracy fizjoterapeuty. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zespołów bólowych i przeciążeniowych, rehabilitacji pooperacyjnej. Druga specjalnością jest leczenie niestabilności i nadruchomości kręgosłupa, stawów obwodowych.

Jakub Przychodzeń

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uczestnik wielu kursów z zakresu fizjoterapii, obecnie w trakcie sześcioletniego szkolenia podyplomowego terapii manualnej wg standardów IFOMPT. Posiada blisko 10 letnie doświadczenie w pracy fizjoterapeuty. Specjalizuje sie w leczeniu zespołów przeciążeniowych, stanów pooperacyjnych  wykorzystując system  Neurac, łącząc doświadczenie zdobyte w rehabilitacji  z wiedzą z zakresu treningu medycznego.
Kompleksowa rehabilitacja pozwoli Ci na:
szybki powrót do pełnej sprawności, zwiększenie efektywności leczenia chirurgicznego